Ibis Finanse Sprzedaż ratalna w sklepie

Ibis Finanse

SPRZEDAŻ RATALNA W SKLEPIE:

Naszym głównym celem jest pomoc partnerom biznesowym w zwiększaniu wielkości i rentowności sprzedaży, poprzez wdrożenie systemu sprzedaży ratalnej.
Nie stawiamy żadnych wymogów formalnych, nie wymagamy rejestracji w KNF – współpracować z nami może każdy podmiot, który w swojej ofercie posiada produkt w cenie która może przekraczać możliwości jednorazowego zakupu przez klienta. Udostępniamy bardzo prosty system do obsługi wniosków kredytowych. Jednocześnie oddajemy do dyspozycji pracowników, którzy mogą przeprowadzić obsługę kredytową za Państwa, oszczędzając w ten sposób Państwa czas.

Umowa pożyczki jest generowana bezpośrednio z systemu, a podpisywana jest przez kredytobiorcę kodem sms. Pracownicy sklepu nie są obciążani formalnościami. Jednym ich zobowiązaniem jest wylegitymowanie nabywcy oraz przekazanie dokumentacji klientowi

JAK ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ W SKLEPIE?

To jaką kwotę wyda klient w waszej firmie zależy przede wszystkim od tego jakimi środkami dysponuje. Mając możliwość zakupu na raty może kupić produkt droższy, o lepszych parametrach użytkowych lub nabyć więcej towarów. W ramach zakupów ratalnych można skredytować całość lub część zakupu. Sklepy oferujące możliwość zakupu ratalnego mają większą liczbę klientów, ponieważ takie punkty są chętniej odwiedzane przez nabywców.

Ibis Finanse - kredyt ratalny

PRĄD ZA DARMO?!

RATA NIŻSZA NIŻ RACHUNEK ZA PRĄD?!

W ramach zakupu ratalnego możliwe jest finansowanie nawet do 120 m-cy a rata może być niższa od aktualnie płaconego rachunku za prąd.

FOTOWOLTAIKA

Zadzwoń teraz Szczegóły